LGS KURS çayyolu ümitköy
LGS Hazırlık

Deneyimli yazar öğretmen kadrosu ve dinamik öğretim programı ile öğrencilerimizin liselere giriş sınavına hazırlık sürecinde başarılarının en üst düzeye getirilmesi hedeflenir. Haftalık olarak Türkçe, Matematik ve Fen Bilimleri derslerimiz olurken, belirlenen tarihlerde İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersinden kamplar yapılacaktır.

Gruplar 4-6 kişilik olup hem bireysel öğrenmeye önem verilir hem de akran öğrenmesi gerçekleştirilir. Bu özel gruplarda yıllardır merkezi sınavlara öğrenci hazırlayan eğitmenlerimizin tecrübelerinden en üst düzeyde verim alınabilmesi için öğrencilerimizin belirlenmiş kurallara uyması önem arz etmektedir. Bu kurallar arasında derslerimize zamanında ve düzenli katılma, verilen ödevlerin eksiksiz yapılması, teknolojik araçların sınırlı – bilinçli kullanımı vardır. Verilen ödevler ve çalışmalar birebir takip edilerek öğrencimize bireysel dönüt verilir.

Düzenli deneme sınavları ile öğrencinin kendi başarı eğrisi belirlenir. Bu başarının artması için yapılabilecek çalışmalar sürekli gözden geçirilir. Türkiye geneli yapılan deneme sınavlarında ise öğrencimizin bütündeki yeri tespit edilir.

Sınırlı kontenjan ile oluşturulan özel gruplarımızda yerinizi alın!